kapitalohrid.mk

Почетна Станови Четворособен стан во Билјанини Извори 96 мкв

id:1339
Шифра
10 1010
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Урбана заедница
8 Биљанини извори
Површина
96м2
Кат
1-5
Спални
3
Тераси
2
Бањи
2
Година на градба
2026
Цена
EUR € 146,880

Четворособен стан во Охрид, во урбана заедница Билјанини Извори, комплекс Бејбунар, улица Асном.

Површина на стан 96 мкв. Кат: 1-5 со лифт. Ориентација исток - запад. 

Станот е во напредна фаза на градба со рок на примопредавање 12/2026.

Изведувач е реномирана градежна компанија.

Распоред: дневна соба со кујна и трпезарија со излез на балкон, 3 спални соби од кои една спална со сопствен излез на балкон, бања, тоалет, ходник и два балкони.

Станот е оддалечен 500 метри од Кеј на Охридско езеро и 1.5 км од центарот на Охрид.

Во непосредна близина на станот има маркети, аптеки, салони за убавина, градинки, училишта, хотели, ресторани итн. 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian