kapitalohrid.mk

Почетна Станови Трособен источен стан 80 мкв Билјанини извори

id:1299
Шифра
10 986
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Урбана заедница
8 Биљанини извори
Површина
80м2
Тераси
1
Бањи
2
Цена
По договор

Трособен источен стан во прекрасната населба Билјанини извори.

Површина: 80 мкв. Кат: I , II и  V.  Ориентација: исток. Паркинг. Лифт. 

Станот се наоѓа на атрактивна локација, реон Билјанини извори, на само 3 минути од шеталиштето на Охридско Езеро. 

Распоред: дневна со трпезарија и излез на балкон, две спални соби, бања, тоалет, ходник и балкон. 

Во близина на станот има: здравствени установи, училиште, градинка, маркети, салони за убавина, хотели, кафулиња итн.

Објектот е во изградба со рок на примопредавање од две години и истиот се гради по најсовремени градежно - архитектонски стандарди. 

Одличен избор за семејно живеење или времено сместување за туристички потреби. 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian