kapitalohrid.mk

Почетна Станови Двособен источен стан на Сирма Војвода 45 мкв

id:1274
Шифра
10 974
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Урбана заедница
8 Биљанини извори
Површина
45м2
Кат
6
Спални
1
Тераси
1
Бањи
1
Цена
EUR € 45,000

Двособен стан на ул. Сирма Војвода.

Квадратура: 45 мкв. Ориентација: исток. Кат: шести со лифт. Паркинг има.

Станот располага со: дневна со трпезарија и кујна која излегува на балкон и голема спална соба, бања и ходник.

Во близина на станот има: градинка, охридската болница, поликлиника " Колевски", маркети и продавници итн.

Зградата е градена по ЈУС градежно архитектонски стандарди.

Совршен избор за семејно живеење или времено сместување за туристички потреби. 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian