kapitalohrid.mk

Почетна Станови Двособен стан со двор во Езерски Лозја, Струга 70 мкв

id:1267
Шифра
10 968
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Локација
Струга
Површина
70м2
Цена
EUR € 67,000

Нов двособен стан со дворно место во Езерски Лозја, Струга.

Површина: 70 мкв. Кат: приземје. Паркинг има. 

Станот располага со: дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, ходник, балкон и бања. 

Станот се наоѓа во елитната струшка населба "Езерски Лозја", која се наоѓа на струшката ривиера.

Станот е нов и истиот располага со 20 мкв дворно место со корисничко право. 

Прекрасна локација и одличен избор за семејно живеење или времено сместување за туристички потреби. 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian