kapitalohrid.mk

Почетна Станови Апартман со дворно место во Кленоец 35 мкв

id:1251
Шифра
10 958
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Локација
Кленоец
Површина
35м2
Цена
EUR € 37,000

Апартман со дворно место во Охрид, урбана заедница Радојца Новичиќ, улица Кленоец.

Површина на апартман 35 мкв и дворно место 29 мкв.

Распоред: дневна со кујна и трпезарија, спална соба и бања. 

Апартманот се продава целосно наместен и е целосно реновиран и е во одлична состојба.

Апартманот се наоѓа на мирно место совршено за одмор и релаксација.

Прекрасно место погодно за туристички престој. 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian