kapitalohrid.mk

Почетна Станови Трособен стан Билјанини извори 68 мкв

id:1232
Шифра
10 948
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Урбана заедница
8 Биљанини извори
Површина
68м2
Кат
3
Спални
2
Тераси
1
Бањи
1
Цена
По договор

Трособен стан Билјанини извори 68 мкв.

Површина: 68 мкв. Кат: 3 со лифт.

Станот се наоѓа на атрактивна локација, Билјанини извори.

Распоред: дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон, две спални соби, ходник, остава и бања. 

Во близина на станот има: школи, градинки, супер маркети, салони за убавина, теретани, аптеки, спортска сала, дискотека, хотели итн.

Објектот е во градба со рок на примопредавање од една година и истиот се гради по најсовремени градежно архитектонски стандарди. 

Одличен избор за семејно живеење или времен престој за туристички потреби. 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian